niedziela, 25 stycznia 2015

#23 - Drewniane Bambusowe Okulary Wayfarer na lato 2015

Jak co roku, sezon wiosna/lato na polskim rynku, przywita nas kolejnymi  nowikami w sprzedaży. Z pewnością każda młoda osoba chce być "fashion", wyróżnić się spośród swoich rówieśników czymś nowym, unikalnym, oryginalnym produktem, którym jako pierwsza będzie mogła się pochwalić. Plastikowe okulary Wayfarer z plastikowymi od kilku sezonów możemy zaliczyć do tzw. HITów sprzedaży internetowej.

Czy dzisiejszy produkt - drewniane/bambusowe okulary Wayfarer, również zrobią olbrzymią furorę jak ich wcześniejsze modele? Przekonamy się o tym już tego lata!

Na dzień dzisiejszy jeszcze nie ma tego produktu w Polsce, ale
wraz z nadejściem kwietnia i maja, podejrzewam iż będziemy mogli zaopatrzyć się w ten unikalny gadżet zarówno w internetowych sklepach, jak i nadmorskich promenadach.

Chińscy producenci oferują najróżniejsze modele, zarówno pod względem kształtów oprawek, jak i kolorów szkieł. Kilka z nich prezentuję poniżej. 

Cena w Chinach 10zł szt.


Dla wymagających klientów, możemy przygotować ofertę na okulary wykonane w 100% z bambusa, z dodatkowym eleganckim pudełkiem - również bambusowym.
Musimy liczyć się wtedy z trochę większą inwestycją niż 10zł, jak we wcześniejszym modelu. Cały zestaw: okulary + etui/pudełko będzie nas kosztować ok. 45zł. 

A tak prezentuje się cały zestaw.Kilka miesięcy temu, oglądając jeden z odcinków "Shark Tank", czyli amerykańską wersję "Dragon's Den", Kevin O'Leary - znany w programie jako Mr. Wonderful, przytoczył świetny przykład, w jaki sposób zwiększyć cenę produktu, a za razem jego atrakcyjność i pożądanie. 
Odpowiedź jest prosta. Wykonanie grawera na produkcie wg zamówienia klienta. Dzięki temu, możemy trafić do dwóch potencjalnych grup nabywców. Pierwszą z nich będą indywidualni klienci, którzy najprawdopodobniej zakupią jedną sztukę z grawerem, np. z inicjałem drugiej połówki lub swoim życiowym motto. Natomiast drugą grupą, będą firmy zainteresowane takimi okolicznościowymi okularami z ich własnym logo dedykowanymi na imprezy, targi lub event'y.
A oto dwa idealne przykłady, prosto z egzotycznych Filipin:
Za takie same okulary w Filipinach lecz już z nadanym brand'em okularów, zapłacimy od 2500 PHP ( 213 zł ) do 4000 PHP ( 342 zł ) i 6000 PHP ( 513 zł ).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz