wtorek, 10 marca 2015

#31 - Nadmuchiwane łóżko materac do samochodu

Jedziecie w daleką trasę samochodem wraz z ukochaną osobą, np. nad Lazurowe Wybrzeże do Francji. Planujecie przez najbliższe kilka dni zwiedzić Marsylię, Toulon, Saint Tropez, Cannes, Nicę, a na sam koniec zawitać do magicznego miasta/państwa - Monaco. 
Są osoby wśród nas, które lubią spontaniczność, nie przepadają za rozrzutnością pieniędzy i wolą w niskobudżetowy sposób podróżować po różnych krajach. Jest metoda, aby w niecodzienny sposób spędzić kilka nocy na parkingach tuż przy plaży, z dala od miasta. Z pomocą przychodzi nam nadmuchiwane łóżko/materac do samochodu.

 

Dostępne są dwa rodzaje materaców. Pierwszy z nich jest dopasowany do modelu sedan i kombi, drugi natomiast
do SUV. Dzięki małemu gabarytowi, materac możemy mieć ze sobą zawsze w bagażniku.Pierwszy rodzaj nadmuchiwanego łóżka dostępny jest już w cenie 85 -94 PLN, natomiast większa wersja do SUV'a 125 PLN.

Tak na marginesie. Jeśli ktoś z Was waha się nad wyjazdem lub wydaniem pewnej kwoty, aby przyjechać do Monaco - nie zastanawiajcie się! Warto poczuć magię tego miasta.
Sam sprawdziłem ;)3 komentarze:

 1. hej, gdzie mozna kupic ten materac?

  OdpowiedzUsuń
 2. a nie lepiej pojechać autokarem, można się wyspać i jechać a ja się nie jest "rozpustnym" to może lepiej zostać w domu tam tani nie jest a za spanie w samochodzie jest mandacik

  OdpowiedzUsuń
 3. co kto lubi ;) Jedni wolą autokar, inni własne auto ze spaniem pod namiotem, a inni prawdopodobnie w aucie na takim nadmuchiwanym materacu. Są już one w sprzedaży i ludzie kupują je zatem jest popyt na tego typu produkt :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń