czwartek, 29 grudnia 2016

#33 - Car iPocket - czyli udoskonalenie Seat Gap Filler

Kilka dni temu, gdy przeglądałem posty na Instagram'ie, rzuciła mi się w oczy reklama produktu, który coś mi wcześniej przypominał i o którym wspominałem w jednym z moich wpisów na blogu. #32 - Seat Gap Filler z Shark Tank - made in China
 
Przedmiot dosyć prosty, nieskomplikowany lecz bardzo pomocny w życiu.


(photo: thecaripocket.com)

Czy miałeś/aś już sytuację, w której po wejściu do samochodu, zawartość Twojej kieszeni wylądowała między fotelem, a kokpitem? Z reguły nie jesteśmy świadomi utraty danej zawartości ale po chwili zaczynam się denerwować i stresować w ich poszukiwaniu: gdzie jest nasz telefon?! Portfel?! Ktoś nam go ukradł?! Czy może zgubiliśmy go?! 
Przyznam się, że miałem nie raz taką sytuację ..😀

W tym przypadku firma z USA idealnie zmodyfikowała i ulepszyła wcześniejszą wersję #32 - Seat Gap Filler z Shark Tank - made in China
Według mnie, gdy jest wypuszczany produkt na rynek, po pewnym czasie jego Twórca (lub niekoniecznie) próbuje udoskonalić, dokonać zmian w taki sposób aby idealnie trafić w potrzeby klienta, a przede wszystkim rozwiązać problem, który napotyka na swojej drodze.

Jeśli ktoś poszukuje danego produktu w Chinach, podaję poniżej link do fabryki, która oferuje Car iPocket.

https://www.alibaba.com/product-detail/Genuine-leather-Car-iPocket-collection_60560911449.html

Od razu zaznaczam, iż podana cena $10-$20 jest nieadekwatna do realnej wartości. Z doświadczenia wiem, że jest ona zawyżona tylko dlatego, że Car iPocket wchodzi dopiero na rynek, a fabryka chce jak najwięcej zarobić na pierwszych klientach. Sam produkt, mając na uwadze materiału z jakiego jest wykonany, nie powinien być droższy niż $4, max $7 (w zależności od ilości zamawianego towaru). Oczywiście można cenę zbić na znacznie niższą, stosując słabszej jakości materiały do produkcji, np. PU (czyli tzw. ekoskórę). 

Z biegiem czasu, za kilka tygodni lub 2-3 miesiące, będzie można znaleźć znacznie więcej ofert na Alibaba lub innych podobnych portalach oferujących ten produkt.
Jeśli zauważę Car iPocket na chińskich stronach sprzedażowych typu: Taobao, T-Mall lub innych, podziele się z Wami tą informacją na moim blogu Karolszuka.pl lub fanpage'u facebook'a oraz podam linki wraz z cenami.

Jak to mówią: Potrzeba matką wynalazku.
W tym przypadku zarówno Gap Filler z Shark Tank jak i Car iPocket idealnie trafiają w to powiedzenie.

W jakiej cenie możemy kupić w USA Car iPocket? Sprawdźcie link:
https://thecaripocket.com/

2sztuki = $22,75


Jeśli uważacie, że prezentowany produkt jest interesujący, podzielcie się tym w komentarzach!

Pozdrawiam
Karolszuka.pl
Zakupy w Chinach 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz