czwartek, 16 lutego 2017

#35 Twarde Etui Pokrowiec na koszule

Od pewnego czasu, gdy tylko potrzebuję założyć koszule na różne spotkania, zastanawiam się w jaki sposób można je przewieźć w samochodzie w taki sposób aby po dotarciu do miejsca przeznaczenia i założeniu, nie były wygniecione.
Jest kilka sposobów na to. Zapewne sami je znacie: uchwyt przy podsufitce lub specjalnym wieszak montowany na zagłówkach tak aby koszula wisiała na tylnej części oparcia siedzenia.

Tym razem postanowiłem poszukać w Chinach przedmiotu, który również zapobiegnie zagnieceniom koszuli powstałym w transporcie (np. gdy lecimy samolotem w delegację).
Tak trafiłem na etui/pokrowiec na koszule lub koszulkę polo.
Tworzywo (EVA), z którego jest wyprodukowany pokrowiec miałem
w swoich rękach. Co prawda był to finalny produkt, a dokładnie etui do słuchawek nausznych ale muszę przyznać, że spełniało bardzo dobrze swoje zastosowanie ochronne.Ile musimy zapłacić w Polsce, a ile w Chinach?

Polska - ok. 92zł (http://bit.ly/2khlHhU , http://bit.do/pokrowiecnakoszule)

Chiny - ok. 15zł/25RMB (MOQ 500 szt.) Według mnie, można zbić ilość 500 szt. w pierwszym zamówieniu u producenta na 100-200 szt.

2 komentarze:

  1. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała motoryzacja za 30-40 lat. Już przed 2000 rokiem snuło się teorie na temat bezobsługowych aut, przemeszczających się z punktu A do punktu B bez udziału kierowcy :-) Miało się to nijak do rzeczywistosci. Dziś oprócz designu producenty prześcigają się w coraz mniejszym "teoretycznym" spalaniu auta, oraz w maksymalizacji różnych niepotrzebnych systemów przez które nierzadko trzeba odwiedzać autoryzowane serwisy. Wydaje mi się że motoryzacja podąża trochę nie tą ściążką którą naprawdę powinna... Wyniki spalania często fałszowane itp. :-(

    OdpowiedzUsuń
  2. Thanks for all your information, Website is very nice and informative content.

    http://word-cookies-answers.com

    OdpowiedzUsuń