Przeczytaj więcej.Od ponad 3 lat specjalizuje się w wyszukiwaniu produktów w Chinach. Na początku było to powiązane z czystej ciekawości. Chciałem znaleźć taki produkt w Azji, którego jeszcze nie było na rynku polskim, na którym można było minimalnie zarobić marże (na czysto, po odjęciu kosztów) powyżej 100%. Trafiałem nawet na produkty z marża 600%-100%. 

Swoją ofertę kieruję zarówno do osób, chcących przysłowiowo „dorobić kilka stówek w ciągu miesiąca”, jak i osób prowadzących sklepy internetowe.
Z doświadczenia wiem, że kto pierwszy wstrzeli się z odpowiednim produktem np.na ebay, allegro, ten przez pewien czas zgarnie swój większy kawałek tortu, zanim konkurencja, notoryczną walką zaniżając ceny, zmniejszy naszą marże lub popyt po prostu samoczynnie zaniknie.

Współpracuję z kilkoma firmami wysyłkowymi z Chin, które odbiorą produkt od producenta, a następnie wysyłają go w bardzo przystępnej cenie do Polski lub innego kraju na całym świecie. Dla przykładu podam: paczka wysłana kurierem DHL samolotem, dostarczona w ciągu 3 dni o wadze 7kg (35cm x 35cm x 25cm) to koszt ok. 225 zł, paczka o wadze 20kg (50cm x 50cm x 40cm) to koszt ok. 530zł.

Zatem jeśli prowadzisz firmę, która poszukuje nowych i ciekawych źródeł zaopatrzenia, a nie masz czasu na znalezienie dostawców lub po prostu nie wiesz w jaki sposób to przeprowadzić, pomogę.
Cena za usługę jest ustalana indywidualnie po wcześniej przeprowadzonych ze mną konsultacjach.

Zapraszam
Karol C.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz